Sharecruit

Prisijunk prie mūsų

IDOMUS UAB
play video

PARDAVIMŲ SKYRIAUS ASISTENTAS (-Ė)

Noriu šio darbo ar
Apie darbą

Darbo pobūdis:

  • Gaunamų pardavimo duomenų apdorojimas;
  • Komercinių pasiūlymų ir sutarčių ruošimas, užsakymų koordinavimas ir priežiūra;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir optimalių sprendimų pasiūlymas, konsultavimas;
  • Klientų mokėjimų kontrolė.
  • Ataskaitų ruošimas.

 Reikalavimai:

  • Geri planavimo ir bendravimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Atsakingumas, organizuotumas, savarankiškumas ir iniciatyvumas;
  • Aukštasis arba techninis išsilavinimas;
  • Kruopštumas ir dėmesys detalėms.

Mes siūlome:

  • įdomų ir kūrybišką darbą modernioje įmonėje
  • geras darbo sąlygas ir puikų mikroklimatą
  • socialines garantijas
  • galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone
  • dinamišką atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų

Atlygininas sutartinis. Gyvenimo aprašymą siųskite el.paštu didmena1@idomus.lt.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Apie įmonę
UAB IDOMUS tai moderni įmonė, jau 12 metų sėkmingai dirbanti Baltijos šalyse ir Skandinavijoje. Svarbiausias mūsų tikslas – klientų komfortas ir saugumas. Nuolat ieškodami naujų sprendimų, geriausiai atitinkančių klientų poreikius, mes gaminame ir tiekiame: Sekcinius garažo, pramoninius ir greitaeigius vartus; Vartų automatiką ir furnitūrą; Priešgaisrinius vartus; Rampų įrangą; Priešgaisrines ir plienines duris.
Mūsų nuotraukos
Mūsų darbuotojai
Algirdas Kuoga - Vadovas, IDOMUS UAB
Algirdas Kuoga
Vadovas
Aušra Zykevičienė - Apskaitininkė, IDOMUS UAB
Aušra Zykevičienė
Apskaitininkė
Eglė Stundžytė - Logistikos ir gamybos vadovė, IDOMUS UAB
Eglė Stundžytė
Logistikos ir gamybos vadovė
Evelina Lengvinaitė - Biuro vadybininkė, IDOMUS UAB
Evelina Lengvinaitė
Biuro vadybininkė
Giedrė Klinauskienė - Pardavimų vadybininkė, IDOMUS UAB
Giedrė Klinauskienė
Pardavimų vadybininkė
Kęstutis Serapinas - Sandėlininkas, IDOMUS UAB
Kęstutis Serapinas
Sandėlininkas
Mindaugas Stasiūnas - Technologas, IDOMUS UAB
Mindaugas Stasiūnas
Technologas
Monika Kvedaraitė - Logistikos vadybininkė, IDOMUS UAB
Monika Kvedaraitė
Logistikos vadybininkė
Kainos ir Paslaugos
0
skelb.
200
rekl.
400
rekl.
Nemokama skelbimų lenta
Visi skelb.
Rekomendacijų sistema
Visi skelb.
Facebook reklama per 2 sav.
Facebook reklama per 4 sav.
*Darbo skelbimai galioja 3 mėn. Registruokitės Susisiekite
  • 0
    skelb.
    • Nemokama skelbimų
      lenta
      Visi
      skelb.
    • Rekomendacijų
      sistema
      Visi
      skelb.
    • Facebook
      reklama per 2 sav.
    • Facebook
      reklama per 4 sav.
  • 200
    rekl.
      lenta
      sistema
    • Facebook
    • Facebook
  • 400
    rekl.
      lenta
      sistema
    • Facebook
    • Facebook
  • *Darbo skelbimai galioja 3 mėn. Registruokitės Susisiekite