IDOMUS UAB
play video
Lithuania Galioja iki: 2017-12-31

EKSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

Apie darbą

Darbo pobūdis

Eksporto pardavimų strategijos įgyvendinimas priskirtose rinkose;
Darbas su esamais klientais, jų poreikių analizė, užsakymų priėmimas ir nuolatinis kontakto palaikymas;
Atsakomybė už pardavimų augimą;
Pardavimų planavimas, užsakymų vykdymo ir atsiskaitymų kontrolė;
Situacijos užsienio rinkose stebėjimas ir analizė;
Naujų eksporto rinkų plėtra, potencialių partnerių paieška;
Dalyvavimas tarptautinėse parodose;
Derybos su potencialiais pirkėjais, komercinių pasiūlymų bei sutarčių ruošimas;
Periodinės komandiruotės užsienyje.

Reikalavimai

Pardavimų vystymo eksporto rinkose patirtis;
Geri derybiniai įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Aukštasis išsilavinimas;
Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
Geras komunikabilumas bei gebėjimas pristatyti įmonę tarptautinėse parodose;
Tarpkultūrinių verslo skirtumų supratimas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir kūrybišką darbą modernioje įmonėje;
Geras darbo sąlygas ir puikų mikroklimatą;
Konkurencingą atlyginimą;
Įmonės akcijų "opcioną" - galimybę tapti verslo dalininku;
Profesinio tobulėjimo galimybes ir karjeros perspektyvas;
Visas darbui reikalingas priemones (kompiuteris, mobilusis telefonas ir kt.).

Apie įmonę
UAB IDOMUS tai moderni įmonė, jau 12 metų sėkmingai dirbanti Baltijos šalyse ir Skandinavijoje. Svarbiausias mūsų tikslas – klientų komfortas ir saugumas. Nuolat ieškodami naujų sprendimų, geriausiai atitinkančių klientų poreikius, mes gaminame ir tiekiame: Sekcinius garažo, pramoninius ir greitaeigius vartus; Vartų automatiką ir furnitūrą; Priešgaisrinius vartus; Rampų įrangą; Priešgaisrines ir plienines duris.
Mūsų nuotraukos
Mūsų darbuotojai
Vadovas
Algirdas Kuoga Vadovas

Apskaitininkė
Aušra Zykevičienė Apskaitininkė

Logistikos ir gamybos vadovė
Eglė Stundžytė Logistikos ir gamybos vadovė

Biuro vadybininkė
Evelina Lengvinaitė Biuro vadybininkė

Pardavimų vadybininkė
Giedrė Klinauskienė Pardavimų vadybininkė

Technologas
Mindaugas Stasiūnas Technologas

Logistikos vadybininkė
Monika Kvedaraitė Logistikos vadybininkė

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Kainos ir Paslaugos
0
skelb.
200
rekl.
400
rekl.
Nemokama skelbimų lenta
Visi skelb.
Rekomendacijų sistema
Visi skelb.
Facebook reklama per 2 sav.
Facebook reklama per 4 sav.
*Darbo skelbimai galioja 3 mėn. Registruokitės Susisiekite
  • 0
    skelb.
    • Nemokama skelbimų <br/>lenta
      Visi <br/> skelb.
    • Rekomendacijų <br/> sistema
    • Facebook <br/> reklama per 2 sav.
    • Facebook <br/> reklama per 4 sav.
  • 200
    rekl.
  • 400
    rekl.
  • *Darbo skelbimai galioja 3 mėn. Registruokitės Susisiekite
Parašykite mums
Jei susiduriate su techniniais nesklandumais, prašome rašykite el. pašto adresu support@sharecruit.com
Dėkojame už laišką
Dėkojame už laišką. Mūsų Sharecruit komanda susisieks su jumis per 24 valandas.